شرکت ارابه ایلقار(CCWash) اولین وارد کننده و تولید کننده انواع کارواش های اتوماتیک تونلی و دروازه ای و انواع قالی شور های اتوماتیک و آبگیر و خشک کن ها فرش برای رفاه هرچه بیشتر مشتریان و هموطنان عزیزمان با شرایط اقساطی به مدت یک الی سه سال ارائه می نماید.

 

بازدید کنندگان محترم همچنین میتوانید برای کسب اطلاعات جزیی تر به وب سایت شرکت ارابه ایلقار و ایلقار ماشین مراجعه نمایید

اسكرابر‌ها (Scrubbers)

 

اگر قصد داريد كف سالن و يا سطوح سخت را به خوبي شستشو داده و تميز نماييد بايد از دستگاه‌هاي اسكرابر استفاده نماييد. نحوه كار اين دستگاه‌ها به اين شكل است كه ابتدا آب را كه در مخزن خود دارند روي زمين مي‌ريزند، سپس با برس خود كه به صورت دوار مي‌چرخد به خوبي زمين را برس مي‌زنند و سپس آب كثيف را از روي زمين مكش مي‌نمايند.

اين دستگاه‌ها به خاطر شكل برس و نحوة گردش آن تنها براي سطوح سخت مناسب هستند. شما مي‌توانيد با تعويض برس از آنها براي شستشوي سطوح مختلف و يا حتي به عنوان يك پليشر مورد استفاده قرار دهيد.

اسكرابرها براي كاربردهاي مختلف داراي كارايي‌هاي مختلف نيز مي‌باشند. اسكرابرهاي بدون راننده براي مساحت‌هاي پايي و متوسط و اسكرابرهاي با راننده مناسب براي مساحت‌هاي بالا مي‌باشند.

همچنين كليه اسكرابرها به دو صورت باطري دار و برقي موجود مي‌باشند. اسكرابرهاي باطري دار به طور متوسط توانايي كار مداوم تا 2 ساعت و به بالا را دارا هستند. (براي زمان‌هاي بالاتر مي‌توان از باطري يدك نيز استفاده نمود)

 

 بديهي است در اين شركت اسكرابر هاي ساخت كمپاني هاي كشور آلمان ، ايتاليا ، و تركيه موجود مي باشد .

 

 

 

Home كاربرد دستگاه ها کاربردها اسكرابر‌ها (Scrubbers)

ایلقارصنعت با هدف ارائه خدمات فني و مهندسي و خدماتی ، طراحي و ساخت تجهيزات صنعتي و ماشين مخصوص جهت ارائه خدمات تاسيس گرديده است.. استراتژی ایلقار صنعت در این صنعت حفظ وگسترش سرمایه گذاریها به همراه افزایش کنترل و نفوذ موثر بر شرکتهای همسوی موجود در پرتفوی شرکت است.

پشتیبانی آنلاین

Available Saurtday - Thursday, 9 AM - 5 PM EST

Connect with us

OUR STAFFS

مدیریت

رسول اسماعیلی www.ilgarjarou.com

مدیریت فنی

رضا اسماعیلی www.ilgarmashin.com

دفاتر نمایندگی

1

Bahar St, Tabriz , Iran

Tel: (98 41) 32841946, Mail: info@ilgarsanat.com
2

Bahar St, Tabriz , Iran

Fax: (98 41) 32841946, Mail: info@ilgarsanat.com
3

Bahar St, Tabriz , Iran

Tel: (98) 9143106137, Mail: info@ilgarsanat.com