•  
شرکت ارابه ایلقار(CCWash) اولین وارد کننده و تولید کننده انواع کارواش های اتوماتیک تونلی و دروازه ای و انواع قالی شور های اتوماتیک و آبگیر و خشک کن ها فرش برای رفاه هرچه بیشتر مشتریان و هموطنان عزیزمان با شرایط اقساطی به مدت یک الی سه سال ارائه می نماید.

 

بازدید کنندگان محترم همچنین میتوانید برای کسب اطلاعات جزیی تر به وب سایت شرکت ارابه ایلقار و ایلقار ماشین مراجعه نمایید

جاروهاي مركزي

 

آیا می دانید جاروبرقی 30 درصد موتد وکیوم را در کیسه خو جا داده و 70 درصد الباقی را به صورت غبار به فضای مسکونی شما پخش می کند و برای تسشت این 70درصد 3/5 ساعت زمان لازم است لذا پیشنهاد میکنیم برای استشمام هوای سالم در منزل و جلوگیریی از استهلاک غبار آلود دکوراسیون و سایر مواد فضای زندگی خودتان از جارومرکزی ایلقار صنعت استفاده کنید و از گردگیری پس از کشیدن جارو برقی راحت شوید.

 

در این شرکت تولید و یا از کشورهای اروپایی وارد می شود و این دستگاه ها در پروژه های صنعتی برای وکیوم گرد و غبار و یا سایر ذرات بهره برداری قرار میگیرد

دستگاههايي هسند در مدل هاي مختلف و تعداد موتور هاي متفاوت توليد مي شوند و در پروژه هاي صنعتي و ساختماني براي مكش گرد و غبار و يا ساير ذرات مورد  بهره برداري قرار مي گيرند .از اين دستگاهها در نهايت  چهار كاربر به طورهمزمان مي تواند بهره برداري نمايد . دارد.دراين شركت جاروهاي مركزي ساخت كمپاني  كشور ايتاليا و  جارو هاي مركزي سويپر و سوپر كلينر  موجود مي باشد .

 

مزيت هاي جارو هاي مركزي  با نازل هاي ويژه به شرح زير مي باشد :

1-نظافت محيط زندگي بدون آلودگي صوتي :

همانطور كه مطلع هستيد تمامي جارو هاي برقي متداول داراي  صداي بسيار بلند مي باشند كه بهترين حالت  بين 70 تا 130 دسي بل توليد صدا مي كنند وليكن در صورت استفاده از سيستم مركزي ديگر چنين صدايي به گوش  شما نمي رسد.

2- نظافت محيط زندگي بدون ايجاد آلودگي تنفسي :

تمامي جاروبرقي هاي معمولي در خروجي هواي خود مقدار زيادي از گرد و غبار خطرناك كه غالبا اجزا ء بسيار ريز جدا شده از فرش وموكت و مبلمان مي باشد را به محيط بسته محل سكونت مي فرستد ، همانطور كه مطلع  هستيد اكثر لوازم زندگي از مشتقات نفت و مواد شيميايي مي باشد كه ذرات جداشده بسيار براي اطفال و بيماران تنفسي خطرناك ميباشد با استفاده از سيستم مركزي اين مشكلات را نخواهد داشت .

3- مقرون به صرفه بودن در دراز مدت :

تمام جاروبرقي هاي معمولي  پس از 20 ساعت مي بايست  پاكت آنها تعويض شود وبه دليل قابل حمل بودن پس از مدتي كوتاه در اثر ضربات وارده به آن مستحلك مي شود و تمام اين مشكلات را بايد با صرف هزينه مرتفع كرد وليكن در استفاده از سيستم مركزي با اين مشكلات مواجه نخواهيد شد .

4- ايمني در برابر خطر برق گرفتگي :

جارو هاي متداول به دليل تغذيه با برق 220 ولت به طور مستقيم و همچنين به دليل قابل حمل بودن هميشه خطر برق گرفتگي در اثر ضربات وارده  به كابل ناشي از بسته شدن درب اطاقها و يا فرسوده شدن كابل برق را دارد و اين بسيار خطرناك براي كاربر و اطفال مي باشد ولي در سيستم مركزي به هيچ عنوان چنين خطري را حس نمي كنيم .


مزایای

 1- تسهیلات و آرامش :فقط کافی است لوله خوطومی را به پریزی که به آسانی در دسترس است وصل کنید نیازی به بالا و پایین آوردن از طبقات یا پله ها نمی باشد .

 

2- هوای سالم : جاروی مرکزی ایلقار صنعت جریان هوای آلووده منزل شما را حذف و از بین می برد و همچنین باعث کاهش بیماریها از قبیل آلرژی و ... که در اثر گرد و غبار بوجود می آیند می گردد.

3- صدای کمتر : استفاده از جارو مرکزی سوپرکلینر باعث می شود تمامی صدا های گوش خراش و آزار دهنده ناشی از استفاده جارو برقی خانگی از بین برود زیرا این دستگاه در بیرون از محل زندگی شما نصب می شود بنابراین می توانید صدای تلفن را بشنوید و کودکانتان را در آرامش بخوابانید و برنامه تلوزیونی مورد علاقیتان را بدون سر و صدا ببینید و گوش بدهید.

4- عمر طولانی : به دلیل وارد نشدن ضربات ناشی از جابجایی دستگاه وکیفیت آن , دارای عمر طولانی می باشد.

 5- ایمنی : به دلیل استفاده از جریان برق 12 ولت در پریز ها خطر برق گرفتگی وجود ندارد.

 

6- ارزش خانه : با خرید و نصب جاروی مرکزی ایلقار صنعت بر اتیازات فروش منزل شما افزوده می شود اگر منزلتان ساخته یا در دست ساخت باشد نیز می توانید جارو مرکزی را خرید و نصب کنید.

.سایر مزایا: نیازی به تعویض یا تخلیه کیسه جارو برقی نمی باشد .

برای نظافت اتومبیل خود نیازی به حمل جارو برقی نخواهید داشت

با جا زدن یک آداپتور به راحتی می توانید در صورت لزوم نسبت به تخلیه هوای آشپزخانه یا هر گونه دود یا بو اقدام نماید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نحوه اجرا

 

 مزایای سیستم جاروی مرکزیایلقار صنعت:

صرفه اقتصادی
قدرت مکش زیاد
نیاز نداشتن به پاکت وغیره
ایمنی در برابر خطر برق گرفتگی(12 ولت)
بدون ایجاد آلودگی های ویروسی و گردو خاک
نظافت محیط زندگی بدون آلودگی صوتی(بی صدا)
------------------------------------------------------------------
اگر می خواهید از گرد گیری پس از جارو کشی در منزل خود راحت شوید فقط و فقط از جارو های مرکزی بهره برداری کنید
------------------------------------------------------------------
اين جاروها ساخت كارخانجات داخلي مي باشند و داراي دو سال گارانتي و 15 سال خدمات پس از فروش مي باشد .براي ساختمانهاي تك واحدي – دو واحدي – سه واحدي و چهارواحدي شش واحدی ونه واحدی با كاربرد همزمان وغیرهمزمان مورد بهره برداري قرار مي گيرند . بعضی از این سیستم ها اختصاصی و حتی بدون نیاز به کنده کاری در ساختمان های تکمیل شده قابل نصب و بهره برداری می باشد .و بعضی دستگاه های دیگر را می توان با مسیر اختصاصی به طور همزمان به کار گرفت و بعضی سیستم ها را نیز می توان با مسیر اشتراکی به طور همزمان و غیر همزمان بستگی به ظرفیت و قدرت دستگاه بهره برداری نمود.و بعضی از این دستگاه ها نیز در کارواش ها و سایر کارخانجات صنعتی کاربرد دارند.
---------------------------------------------------------------
در دنیای رو به رشد امروز بهره گیری از جارو برقی برای نظافت اماکن مختلف امری ضروری گشته که بهداشتی بودن، سهولت کاربری و کیفیت نظافت با این وسایل وجود آن را در هر مکانی به یک نیاز اصلی در آورده از طرفی با پیشرفت صنعت تولید جارو برقی و افزایش نیاز مشتریان از نظر کیفی و کمی این محصول ما را بر آن داشت تا گروهی از متخصصین برتر در زمینه جارو برقی مرکزی را گرد هم آورده و با بهره گیری از دانش روز وکیوم (مکش) و تجربه دیروز پیشکسوتان ،جارو مرکزی را تولید و در اختیار شما هموطنان که شایسته بهترین ها هستند قرار دهیم.
نه سال سابقه در امر تهیه قطعات و لوازم جانبی جاروهای مرکزی و صنعتی تجربه ایست که حتما ما را در رساندن هرچه بهتر خدمات پس از فروش به شما عزیزان یاری خواهد نمود.
نحوه لوله کشی:
کاربر گرامی!
خواهشمندیم با توجه به اینکه لوله کشی و سیم کشی جاروی مرکزی 
ایلقار صنعت یکی از ارکان اصلی برای بهره برداری بهینه از این سیستم می باشد و بایستی با توجه به استانداردهای مربوطه اجرا و نصب شود را به متخصصین امر سپرده و یا از آنها جهت نظارت بر اجرای صحیح آن کمک بگیرید .

لوله کشی جاروی مرکزی ایلقار صنعت:
جهت اجرای سیستم لوله کشی از لوله و اتصالات مخصوص جاروی مرکزی ایلقار صنعت با قطر 50 میلیمتر/ 1.96 اینچ و ضخامت 3/2میلی متر استفاده می گردد .

• دقت شود کلیه اتصالات بایستی از اتصالات با زاویه 45 درجه باشد و تنها در پشت پریزهای مکنده می توان از زاویه 90 درجه استفاده نمود .
1. مکش استاندارد توسط بهترین الکترو موتور روز دنیا، ساخت کمپانی Domel ، دارای گواهینامه بین المللی برای راندمان بالای موتور.
2. استفاده از برد الکترونیک برای کاهش استهلاک الکترو موتور ها و امکان استفاده مداوم از جارو بدون گرم شدن الکترو موتور.
3. دارای اتومات بهینه سازی مصرف برق برای عدم استفاده از دستگاه در زمان های پر مصرف برق و گسترش فرهنگ استفاده از انرژی و احترام به حقوق مصرف کننده.
4. دارای نمایشگر عملکرد موتورها بروی دستگاه.
5. ایمنی در استفاده از دستگاه به دلیل استفاده از جریان 12 ولت پریز ها و به صفر رساندن خطر برق گرفتگی
6. دارای مخزن 45 لیتری زباله طراحی شده برای فشرده سازی زباله ها و عدم نیاز به تخلیه مداوم مخزن بدون نیاز به کیسه و پاکت.
7. استفاده همزمان از بهترین بست ریگلاژی و لولا برای اتصال مخزن به بدنه اصلی و سهولت در تخلیه مخزن زباله.
8. استفاده از فیلتر شیمیایی حساس تا 3 میکرون از 2200 وات به بالا برای تصفیه خروجی هوا.
اولین جاروی مکنده در سال 1861 میلادی ساخته شد. ابن جارو متشکل بود از برسهای چرخان که نیروی محرک برای چرخش برسها از حرکت غلتکها روی زمین تامین می شود و جریان پیوسته ای از هوا همراه با مکش توسط حرکت دادن یک دیافراگم آکاردئونی که از یک سمت ایجاد مکندگی می کرد بوجود می آمد.
در سال 1908 میلادی شرکت هوور اولین جاروی برقی خود را که قسمت اصلی بدنه آن از چوب و مس ساخته شده بود و حدود 18 کیلو گرم وزن داشت تولید نمود.
تا آن زمان جاروهای برقی تولیدی بیش از 45 کیلو گرم وزن داشتند. این جاروها با استفاده از یک موتور مکش و ایجاد خلاء عملیات مکش را انجام می دادند.
در سال 1928 میلادی، اولین جاروی برقی دستی وارد بازار گردید و در سال 1969، شرکت هوور اولین جاروی برقی ایستاده را که از نوع رانش بود به بازار عرضه نمود. همچنین در سال 1983 اولین جاروی برقی تر و خشک توسط شرکت Rowenta ساخته شد و یکسال بعد برای مصارف خانگی وارد بازار گردید.
تاریخچه تولید جاروی برقی در ایران:
اولین سابقه تولید جارو برقی در ایران مربوط به سال 1357 هجری شمسی است.
در آن سال یک تولید کننده داخلی تحت لیسانس الکترولوکس سوئد اقدام به تولید دستگاه جاروی برقی نمود پس از آن میزان تولید به مرور افزایش یافته و در سال 1364 به 997000 دستگاه رسید.
در سال 1361 تولید داخلی وجود نداشته است. همچنین با بروز مشکلات ناشی از جنگ تحمیلی، تولید در سالهای 1365 تا 1368 کاهش چشمگیری داشته است.
دومین تولید کننده داخلی که اقدام به تاسیس خط تولید جاروی برقی نمود، تحت لیسانس AEG از سال 1367 شروع به تولید نمود.
دیگر تولید کننده داخلی که از سال 1371 شروع به تولید جاروی برقی نمود و تحت لیسانس الکترولوکس فعالیت می نماید، جارو های برقی 1200 وات را با ظرفیت اسمی 120000 دستگاه در سال تولید می نماید. در حال حاضر تعدادی تولید کننده عمده و برخی واحد های کوچک بصورت کارگاهی اقدام به تولید این محصول در داخل می نمایند. که مجموع ظرفیت اسمی واحدهای تولید کننده جاروی برقی 780000 دستگاه در سال می باشد.
انواع جارو برقی در جهان:
• نوع ایستاده (Up-Right)
جارو برقی های ایستاده می توانند به شکل های عصایی (Stick) و سطلی (Barrel) باشند برتری این جارو ها نسبت به جاروی برقی های دیگر مخزن آشغال بی نیاز از کیسه و پاکت می باشد و امکان استفاده از الکترو موتورهای بزرگ بر روی آنها می باشد.
• نوع خوابیده (Horizental)
مکش خوب، یکی از علائم مشخصه این نوع می باشد و با وزن تقریبی 7 تا 12 کیلوگرم در کل سبکتر از نوع قبلی می باشد. در نوع خوابیده کوچک (Compact Horizental)، مخزن آن کوچکتر و وزن آن ها تا 6 کیلوگرم است. در کل اندازه کوچک و سبکی جاروی خوابیده باعث شده تا بتوان سریعتر و ساده تر از آن استفاده و نگهداری کرد ولی عملکرد آن محدود بوده و روی همه سطوح دارای عملکرد رضایت بخشی نیست. استفاده از بهترین پریز و شاسی وارداتی و ایرانی مجهز به سیستم پیشرفته هوابندی.

• جاروی برقی دستی(Hand Vacuum)
مدلهای بدون سیم و قابل شارژ حداکثر قابلیت حمل را بوجود آورده اند ولی بطور کلی عملکرد جارو سیم دار بهتر از جاروی شارژی می باشد، زیرا توان بیشتری داشته و احتمال خراب شدن با ترس را ندارد.
استفاده از بهترین ست های خرطومی (شیلنگ فنری)«استرج» وارداتی و معمولی در اندازه های مختلف (4-6-8-10-12-15) امکان انتخاب و تعیین شعاع عملکرد جارو متناسب با نیاز و امکان استفاده از لوله تلسکوپی و دو تیکه پلاستیکی و همچنین امکان استفاده از سیکلون فیلتر «فیلتر تله ای» را برای شما ایجاد می کند.
جارو برقي صنعتي - جارو مركزي ارابه ایلقار

شركت ارابه ایلقار توليد كننده جارو مركزي صنعتي ) arabeilgar Industrial Vacuum Cleaner) همراه با تكنولوژي روز دنيا ، دارنده گواهينامه ISO 9001-2000 از URS انگلستان و تائيديه از كمپاني Domel.

جاروي مركزي ارابه ایلقار داري تكنيك مكش سيكلونيك بوده و مجهز به موتورهاي ساخت كمپاني Domel تامين كننده موتورهاي الكتريكي توليدكنندگان بزرگ دستگاههاي مكنده دنيا مانند Hower, Rownta, AEG ميباشد.

از ديگر مشخصات جاروهاي مركزي ارابه ایلقار ميتوان به موارد زير اشاره كرد:

- برد الكترونيك با سيستم كاملا" هوشمند با استفاده از تكنولوژي پيشرفته داراي سيستم پردازش مبتني بر ميكروكنترلر.
- چفت و بست هاي تعبيه شده از نوع مرغوب
- ست كامل خرطومي و لوازم جنبي با كيفيت عالي و بسته بندي زيبا.
- پريزهاي مكنده داراي حساسيت بالا مجهز به سيستم هوابند پيشرفته
- تنوع محصول متناسب با نياز خريدار.

 

 

Home كاربرد دستگاه ها کاربردها جاروهاي مركزي

ایلقارصنعت با هدف ارائه خدمات فني و مهندسي و خدماتی ، طراحي و ساخت تجهيزات صنعتي و ماشين مخصوص جهت ارائه خدمات تاسيس گرديده است.. استراتژی ایلقار صنعت در این صنعت حفظ وگسترش سرمایه گذاریها به همراه افزایش کنترل و نفوذ موثر بر شرکتهای همسوی موجود در پرتفوی شرکت است.

پشتیبانی آنلاین

Available Saurtday - Thursday, 9 AM - 5 PM EST

Connect with us

OUR STAFFS

مدیریت

رسول اسماعیلی www.ilgarjarou.com

مدیریت فنی

رضا اسماعیلی www.ilgarmashin.com

دفاتر نمایندگی

1

Bahar St, Tabriz , Iran

Tel: (98 41) 32841946, Mail: info@ilgarsanat.com
2

Bahar St, Tabriz , Iran

Fax: (98 41) 32841946, Mail: info@ilgarsanat.com
3

Bahar St, Tabriz , Iran

Tel: (98) 9143106137, Mail: info@ilgarsanat.com